Szkolenia

Istotą szkoleń jest zmiana, która się dokonuje po stronie klienta. Jednak ta zmiana musi spełniać dwa warunki: musi być trwała oraz musi być adekwatna do aktualnej rzeczywistości – w przeciwnym razie uczestnictwo w szkoleniach jest po prostu stratą czasu. A w dzisiejszym, pędzącym przed siebie świecie, właśnie czasu jest coraz mniej – szkoda go marnować na zdezaktualizowane idee samorozwoju, czy zarządzania wyjęte z XX-go, a więc już ubiegłego, wieku. Obecnie uważa się, że za sukces w życiu prywatnym i zawodowym odpowiedzialny jest stopień inteligencji emocjonalnej, opanowanie mindfulness, czy też rozumienie istoty stanów flow. I pojęcia te stały się dzisiaj integralnym i niezbędnym elementem nowoczesnych treningów, niezależnie do tego czy dotyczą one organizacji czasu, radzenia sobie ze stresem, czy umiejętności liderskich.

Podstawowa oferta szkoleń:

EQ – zarządzanie emocjami

Warsztat medytacyjnyUznaje się, że inteligencja emocjonalna jest jedną z kluczowych umiejętności zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. Odpowiada za budowanie relacji z innymi, tworzenie skutecznych zespołów, czy też własny harmonijny rozwój. Ale co najważniejsze – nie jest zarezerwowana jedynie dla tych, którzy mają do niej wrodzony talent. Po prostu można się jej nauczyć!

Zarządzanie stresem

ikony_gibas_com_stresRadzenie sobie ze stresem jest, zdaje się, największą porażką współczesnej psychologii, która nie wypracowała żadnego skutecznego narzędzia w tym przedmiocie. Stąd coraz częściej światowi specjaliści zwracają się ku technikom wypracowanym w kulturach Wschodu. Dlatego też takie triumfy święci amerykański program Mindfulness Based Stress Reduction.

Inteligencja duchowa

Inteligencja duchowaSQ (spiritual qoutient) – inteligencja duchowa pozwala na eksplorację własnego wnętrza, odkrywanie technik mindfulness oraz medytacji, dzięki czemu uczymy się pogody ducha, odporności na stres i samoakceptacji. Stajemy się lepsi i odkrywamy sens naszych działań na planie całego życia. To fascynująca podróż, z której nigdy nie chcemy już wrócić…

Coaching transpersonalny

ikony_gibas_com_coachingCoaching transpersonalny to praca z coacheem z poziomu transpersonalnego (ponadosobowego) „ja”, które umiejętnie prowadzone przez coacha jest zdolne do zarządzania swoimi osobowościami oraz ich komunikowania. To niezwykle skuteczne i precyzyjne narzędzie, a wielu światowych ekspertów wskazuje, że to właśnie model transpersonalny stanowi przyszłość coachingu.

Zapytaj o szczegółową ofertę szkoleń. W ofercie przesłanej mailem znajdziesz szczegółowy merytoryczny program szkolenia oraz wszelkie informacje logistyczne!

wyślij e-mail

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij