Coaching transpersonalny

Odkąd poznałem coaching transpersonalny tradycyjne narzędzia coachingowe przestały budzić moje zainteresowanie. Okazało się bowiem, że dużo lepszy i, co najważniejsze, trwały efekt zmiany w kliencie procesu coachingowego można osiągnąć w dużo krótszym czasie. Co więcej, coaching transpersonalny jako jedyne znane mi  narzędzie stanowi antidotum na jakże częsty coachingowy problem: klient jest pełen entuzjazmu i proaktywnie dąży do zmiany w procesie cochingowym, kiedy zaś ten proces ustaje… entuzjazm powoli traci impet, by w końcu zniknąć zupełnie. W końcu coachee wraca do stanu sprzed coachingu i jedynie co się zmienia, to niesmak, po bezcelowo wydanych pieniądzach. Umiejętnie przeprowadzony coaching transpersonalny przynosi trwałe zmiany! Wprowadza on coacheego w możliwość komunikowania pomiędzy osobowościami, zarówno konstruowanymi przez określone społeczne role, jak i pojawiającymi się na osi czasu.

Szkolenie

Szkolenie coaching transpersonalny oparte jest o teorie oraz badania sir Johgna Whitmore’a, Roberto Assagiolli, Abrahama Maslowa i Georgija Gurdźijewa. Zawiera narzędzia i techniki pozwalające na wyćwiczenie umiejętności zarządzania osobowościami na siedmiu osiach z poziomu transpersonalnego „ja”. Szkolenie coaching transpersonalny złożone jest z czterech półtoragodzinnych modułów.

Książki

Obszary tematyczne związane z coachingiem transpersonalnym zostały również zawarte w trzech książkach Jarosława Gibasa: „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny„, Wydawnictwo OnePress Sensus, Gliwice 2015, „Motocyklizm. Droga do mindfulness„, Wydawnictwo Sensus, Gliwice 2016 oraz „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych„, Wydawnictwo OnePress Sensus, Gliwice 2017 (w przygotowaniu).